-
Соцмережі як нова вітрина: як Telegram, Facebook й Instagram впливають на вибір продуктів у VARUS - 2 дней назад
-
Смак, що говорить сам за себе: TM Origin представляє новинку — латвійські шпроти в олії - 20.06.2025
-
Тобі можна дізнатися більше: у мережі VARUS проходять тижні рожевих вин - 20.06.2025
-
Літо на смак: відкрий свій океан з тунцем від ТМ Varto! - 13.06.2025
-
Солодке диво у VARUS: витончені цукерки “Північне сяйво” від власної ТМ Varto вже на полицях - 11.06.2025
-
Українці за минулий рік зʼїли морозива на понад 13,3 млрд грн - 02.06.2025
-
Почну з понеділка: складаємо кошик продуктів для правильного харчування - 28.05.2025
-
Нові чипси ВТМ Varto з різними смаками вже у VARUS - 27.05.2025
-
До Дня Києва у MAUDAU випустили комбучу зі смаком “Київського бузку” - 23.05.2025
-
Справжній смак італійських традицій: TM Origin представляє новинку — масло вершкове 82% - 22.05.2025
Первое приложение популярного сервиса заказа еды Eat24 разработал украинец
Основатели сервиса, живущие в Сан-Франциско, заказали разработку приложения через сайт объявлений
Украинский программист разработал первое приложение американского сервиса по заказу еды Eat24, пишет издание Harvard Business Review. В феврале стартап купила компания Yelp за $134 млн.
Как пишет Harvard Business Review, изначально идея бизнеса пришла Надаву Шарону, бывшему повару израильских ВМС, который жил в Сан-Франциско и управлял небольшой семейной пиццерией. Однажды он осознал, сколько времени он тратит, принимая заказы по телефону. В 2008 году он собрал в Сан-Франциско еще четырех израильтян. И они стали основателями проекта.
«Они наняли кодера в Украине через Craiglist (сайт объявлений) и заплатили ему за разработку приложения по приему заказов», — сообщает издание.
Став частью Yelp, Eat24 получила возможность расширить свой сервис на 130 млн заказчиков ежемесячно, а также 1 млн ресторанов по всему миру.
Источник: delo.ua