У Львові відбудеться відкриття музейно-культурного комплексу «Львіварня»

3 червня у Львові відбудеться офіційне відкриття туристичної пам’ятки унікального для міста формату, що знаходиться за адресою вул. Клепарівська, 18. Адже після тривалої реконструкції свої двері гостинно відчиняє «Львіварня» — модерний музейно-культурний комплекс.

Новий арт-об’єкт буде суттєво відрізнятися від музеїв у класичному розумінні: він поєднає у собі ознаки динамічного та сучасного інтерактивного музею  й культурного простору, готового  в будь-яку мить трансформуватися під проведення виставок, конференцій, показів мод тощо. «Мета заходу: привернути увагу суспільства до появи нової туристичної локації у Львові та важливості створення сучасних музеїв та арт-просторів по всій Україні — так званої «децентралізації» культурних осередків, а також підтримки культурно-мистецької діяльності»,- зазначили організатори відкриття.

Серед почесних гостей офіційної церемонії відкриття очікуються представники Міністерства культури України, Королівства Данії в Україні; Євген Шевченко, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine; Ігор Гайдай, відомий український фотограф; Андрій Курков,  знаний український письменник та кінематографіст. У день відкриття до «Львіварні» також  завітають перші особи Львова, представники культури і туризму,  музейної спілки, громадські діячі та  митці.

[su_carousel source=»media: 4337,4338,4339,4340,4341″ link=»lightbox» target=»blank» width=»900″ height=»400″ title=»no»]

Автор — Ігор Галущак

Львів

Оставить комментарий