-
Інфографіка: які продукти стали дешевше в українських супермаркетах протягом року - 1 день назад
-
М’ясний ням! ТОП-рецептів смачних страв з курятини від Zakaz.ua - 19.01.2023
-
Запровадження попляшкового обліку алкоголю може створити надмірне навантаження для легальних операторів ринку - 17.01.2023
-
Індекс олів’є 2022: як за рік змінилася вартість новорічного салату - 27.12.2022
-
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання: хто отримав підтримку у проєкті «Фудбудуємо майбутнє» - 21.12.2022
-
Zakaz.ua запустив доставку з нового Ultramarket на Подолі - 15.12.2022
-
Бренд Koskenkorva запускає конкурс для підтримки барменів України з приготування гарячих коктейлів «KOSKENKORVA MAKE IT HOT 2022» - 07.12.2022
-
Аналітика Zakaz.ua: як за рік змінилися ціни на цитрусові - 07.12.2022
-
Нові нормативні вимоги до спиртних напоїв - 06.12.2022
-
Готуємось закуповувати корпоративні подарунки: як змінилися ціни на цукерки та алкоголь - 02.12.2022
Лідер доставки їжі в США придбав стартап-виробника роботів-кулінарів
DoorDash, провідний американський сервіс доставки їжі, що пропонує свої послуги 390 тисячам продавців США, Канади, Австралії, зважаючи на мінливий світ, прийняв рішення про купівлю американського стартапу-виробника розумних автоматів Chowbotics. Це допоможе продавцям розширюватись, попри стрімкі зміни.
Умови угоди не розголошуються.
Роботи Chowbotics спеціалізуються на автоматизації приготування їжі. На замовлення клієнта здатні приготувати за тисячу варіантів свіжих салатів і закусок. Розміром як холодильник, можуть зберігати до 22 готових інгредієнтів. Розумна машина використовує інгредієнти для швидкого приготування близько 65 порцій свіжих салатів, закусок чи інших страв.
Формуючи замовлення, клієнти можуть на свій смак додавати чи забирати складники із рецепту обраного салату. Робот показує покупцю інформацію про калорійність страви, а далі — готує.
Минулого року стартап додав функцію — створювати замовлення попередньо через застосунок.
Відео: https://youtu.be/bzfj2BQYUro
DoorDash планує застосовувати технології Chowbotics для мінімізування витрат для продавців. Тобто збільшити меню, оминувши інвестиції у нові крамниці та персонал. Приміром, піцерії можуть пропонувати покупцям салати, а салат-бари — відчинити пунтки продажу на нових локаціях, для прикладу, в аеропортах.
Chowbotics створена 7 років тому у США. У 2018 році востаннє залучала інвестиції і тоді була оцінена в 46 мільйонів доларів. В пандемію продажі стартапу зросли: клієнти шукали безконтактні способи продажу їжі.
Відповідно до даних Fox Business, до початку 2021-го Chowbotics продала орієнтовно 125 розумних автоматів за ціною приблизно 35 тисяч доларів. Найпопулярніші роботи в університетах, медичних закладах і продуктових крамницях.
За матеріалами РБК