У Львівській галереї мистецтв відбудеться виставка живопису «Зрілість», організована з нагоди 300-річчя Львівської пивоварні

На честь ювілею Львівська пивоварня, найстаріша броварня України, спільно з Львівською національною галереєю мистецтв ім.Б.Г.Возницького відкриває виставку «Зрілість», на якій вперше побачать світ раритетні полотна портретного живопису XVII-XVIII ст.

Виставка відбудеться у приміщенні Львівської галереї мистецтв (м.Львів, вул.Стефаника, 3) та буде відкрита для всіх відвідувачів протягом одного місяця – з 16 жовтня до 16 листопада включно.

На виставці представлені картини відомих митців, переважно італійської, іспанської та австрійських шкіл живопису, а також  роботи невідомих художників періоду XVII-XVIII століття. Виставковий проект розроблений з точки зору заглиблення в матерію часу, культурних цінностей та ідеалів. Для виставки були обрані портрети зрілих людей, що у свій час досягли найвищого духовного, фізичного й інтелектуального розвитку та визнання у суспільстві. Серед них монахи, імператори, королі та прості люди. Деякі полотна вперше «побачать світ»!

Оставить комментарий