ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» сумлінний платник податків

ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» визнаний переможцем у галузі переробної промисловості регіонального туру рейтингу сумлінних платників податків.

В Одесі 05 жовтня, з ініціативи Спеціалізованої державної податкової інспекції по обслуговуванню великих платників в м.Одесі МГУ УКРІНФОРМ України відбулася урочиста церемонія нагородження переможців регіонального туру рейтингу «Сумлінні платники податків України—2015».

У церемонії нагородження взяли участь представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради, ГУ УКРІНФОРМ в Одеській області, СДПІ по ОКП в м.Одесі, а також бізнесу Одеси і Одеської області.

«Рейтинг покликаний популяризувати ідею чесного ведення бізнесу, посилення авторитету сумлінних платників податків в житті країни і публічного визнання досягнень лідерів. Це не тільки певного роду підсумок або фініш, це початок нових перемог і нових досягнень», — підкреслили в податковій інспекції.

Одним з переможців в галузі переробної промисловості визнаний ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування», який входить до складу Групи компаній «Вітмарк».

Компанії Групи «Вітмарк» своєчасно і в повному обсязі сплачують податки і збори, сума яких у 2015 році склала понад 63 млн грн.

Источник: vitmark.com

Оставить комментарий