Зустрічай S&R’s Garage Hard Lemon у форматі ПЕТ

Коли життя підкидає тобі лимон – заміксуй його з S&R’s Garage Hard Lemon у новому форматі ПЕТ!

S&R Garage Hard Lemon від компанії Carlsberg Ukraine — освіжаючий харддрінк з лимонним смаком і приємною цитрусовою гіркотою. Бренд уже представлений у форматі скляної пляшки 0,44 л та банки 0,5 л, а цього літа запускає новий формат – ПЕТ об’ємом 0,9 л. З новим форматом напою чилити можна довше та зручніше — усе спекотне літо!

Seth & Riley’s Garage — лінійка харддрінків з освіжаючими смаками, натхненими класичними каліфорнійськими рецептами. У південних штатах, де літо триває майже цілий рік, звикли готувати домашні фруктові освіжаючі напої та пити їх з льодом. Кажуть, саме там і вигадали додавати алкоголь в охолоджений лимонад або лимонний сік, такі напої прозвали «хардлемон».

А якщо хочеться хадкору, то цього року бренд запустив одразу 2 новинки: Seth & Riley`s Garage Hardcore taste Cherry & More та Seth & Riley`s Garage Hardcore taste Grapefruit & More.

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.