WOG CAFE: ми таки відкрилися у новому терміналі Одеського аеропорту

Компанія WOG, добре відома мережею АЗК та мережею закладів громадського харчування WOG CAFE, продовжує розширяти свою присутність в міжнародних аеропортах України, інших транспортних та інфраструктурних об’єктах. Четвертим летовищем, де розташувалося WOG CAFE, став міжнародний аеропорт міста Одесса. Заклад розташований у новому, сучасному терміналі аеропорту, який нещодавно почав обслуговувати рейси на виліт.

Оператор вже має успішний досвід запуску і роботи своїх об’єктів в міжнародних терміналах аеропорту «Бориспіль» (Київ), ім. І. Сікорського (Київ — Жуляни) та ім. Данила Галицького (Львів). Крім того, кафе представлені у всіх поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ «Укрзалізниці».

На відміну від інших аеропортів України, саме в одеському буде розміщено відразу дві точки WOG CAFE: в залі внутрішніх вильотів і в міжнародному терміналі. На першій локації (внутрішні рейси) заклад вже працює в форматі coffee point. В міжнародному терміналі відкриття очікується в найближчі місяці.

«Наш позитивний досвід з відкриття фірмових WOG CAFE в терміналах аеропортів підтверджує, що даний формат перспективний і отримав певну популярність серед відвідувачів. Їжа та напої в дорозі повинні відповідати кільком критеріям: бути свіжими і якісними, швидко готуватися і мати передбачувану ціну. Меню наших кафе в аеропортах відповідають стандартному меню WOG CAFE на АЗК і міських локаціях. До того ж, тут також діє система лояльності для власників карт і мобільних додатків PRIDE. Тому потік відвідувачів наших кафе в терміналах вильотів завжди високий», — розповідає Максим Пятаков, директор WOG CAFE.

На даний момент точка WOG CAFE в залі внутрішніх рейсів аеропорту Одеси працює відповідно до розкладу вильотів. У міжнародному терміналі кафе буде працювати в режимі нон-стоп, 24/7.

Як зазначає директор з маркетингу і комунікацій Одеського аеропорту В’ячеслав Чеглатонєв, пріоритетом для аеропорту є комфорт і сервіс пасажирів, який відповідає їхнім запитам. «Ми раді почати співробітництво з таким відомим оператором громадського харчування, як WOG CAFE. Тепер і наші пасажири зможуть оцінити якість і різноманітність меню».

У меню закладу – перші страви, комплексні сніданки, салати, сендвічі, лаваші, фірмові хот-доги, круасани, мафіни, кава, фруктові та трав’яні чаї, прохолодні напої і багато іншого.

Значну частину представленого асортименту можна придбати в форматі «to go», який дозволяє взяти їжу і напої на борт літака.

У WOG CAFE запевняють, що не планують зупинятися на розширенні мережі. У планах компанії – подальший розвиток в аеропортах, інших транспортних хабах та інфраструктурних об’єктах України.

Довідка

ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» управляє мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, а також активно розвиває мережу WOG CAFE і WOG MARKET.

WOG CAFE – мережа кафе, в яку входять 387 об’єктів по всій Україні. З них 363 кафе розташовані на АЗК WOG, 14 — в поїздах «Інтерсіті», 1 кафе – в аеропорту «Київ» (Жуляни),  1 кафе – в аеропорту «Бориспіль», 1 кафе – в аеропорту Львова, 1 кафе – в аеропорту Одеси та 4 міських кафе – в Києві та Львові.

У 2017 році мережа АЗК WOG (WOG CAFE) стала явним лідером серед мереж автозаправних станцій в категорії «кава», згідно з даними маркетингового дослідження в Києві міжнародної компанії Nielsen. Продажі кави в 2018-му році в мережі WOG склали 30 млн. порцій. Крім кави, в меню мережі WOG CAFE представлені сніданки, закуски, хот-доги, фреш-сендвічі, салати, перші страви, десерти, гарячі й холодні напої.

Міжнародний аеропорт «Одеса» (IATA: ODS, ICAO: UKOO) – один з найкрупніших аеропортів України, член Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), Міжнародної ради аеропортів (ICI Europe) та Асоціації аеропортів України.

Пасажирський термінал, загальною пропускною здатністю 400 пасс./год, призначений для обслуговування міжнародних та внутрішніх рейсів. За 2018 рік пасажиропотік аеропорту склав 1 млн. 446 тис. пасажирів.

Аеродром укомплектований необхідними засобами управління повітряним рухом відповідає всім необхідним вимогам законодавства, що стоять перед цивільними аеродромами України.

До кінця 2019 року всі рейси з Одеси планують перенести до нового термінального комплексу та завершити будівництво нової злітно-посадкової смуги (ЗПС).

У новому терміналі буде 26 стійок реєстрації, що дозволить збільшити пропускну здатність з 400 до 1000 пас./год, і до 3,5 млн за рік — майже удвічі більше, ніж за 2018. Крім того, з’являться 4 телескопічних трапи, 8 гейтів, і автостоянка на 1150 місць.