Український ресторатор Савва Лібкін випустить книгу «Бізнес по-одеськи»

Незабаром світ побачить книга-новинка «Бізнес по-одеськи. Як побудувати мережу, не втративши себе» від Савви Лібкіна, успішного українського ресторатора, власника ресторанів «Дача», «Тавернетта», «Компот», візіонера ресторанної премії «Сіль» і хранителя традицій одеської кухні.

Співавтором книги став київський письменник, журналіст і сценарист Антон Фрідлянд. Новодрук вийде у видавництві BookChef, реліз книги заплановано на кінець лютого 2021 року.

«Бізнес по-одеськи» — відверта і надихаюча історія про становлення Савви Лібкіна як ресторатора і бізнесмена, від початку кар’єри і перших ресторацій до власної мережі ресторанів, поціновувача одеського стилю життя, знаного далеко за межами країни.

У своїх бізнес-мемуарах Савва ділиться власним досвідом про те, як відкрити ресторан і не прогоріти, як за допомогою правильного позиціонування створювати черги в ресторани, про секрети ведення бізнесу в періоди кризи і про те, як фокусування бізнесу допомагає зробити його унікальним і успішним.

Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся:

  • про дитинство і перші кроки в бізнесі одного з найвідоміших рестораторів України;
  • про принципи Савви Лібкіна у справах і повсякденному житті;
  • про шлях та відкриття мережі ресторанів, відомої далеко за межами Одеси.

Ця книга — інсайдерське одкровення від справжнього гуру ресторанного бізнесу, автор наводить чесний аналіз перемог і помилок, яких встиг припуститися у житті:

Моя третя книга має назву «Бізнес по-одеськи», але могла б називатися й «Бізнес по-лібкінськи». Тому що, працюючи над цією книгою, я спираюся лише на власний досвід — іншого я не маю. Я розповім про те, як відкривав ресторани і як закривав їх, як заробляв гроші і як їх втрачав, як знаходив партнерів і як розставався з ними, розповім про прочитані книги й про написані. Я писав її для рестораторів — нинішніх і майбутніх, а також для всіх, хто займається бізнесом, любить Одесу і знає, що іронічний погляд на світ — найбільш правильний”, — прокоментував Савва Лібкін.

Це перша бізнес-книга від Савви Лібкіна і вона точно вразить читачів своєю відвертістю, легкістю і глибиною висновків одночасно. Ця книга про те, як смакує бізнес: без готових рецептів успіху, проте із мудрістю успішного підприємця. Книга вийде друком двома мовами: наклад російською заплановано на 26 лютого, а українською — на 25 березня 2021 року”, — розповів Вадим Савельєв, директор з маркетингу видавництва BookChef.

Для читачів, які прагнуть отримати бізнес-новинку найпершими, коли ще відчувається неймовірний запах свіжого друку, ми відкриваємо передзамовлення: https://libkin.bookchef.ua/

Відео-звернення Савви Лібкіна до своїх читачів з приводу виходу книги.

Друзі про Савву:

«В Одессу едут за морем, атмосферой, слушать как говорят местные жители и за одесской кухней. Савва Либкин и его гастрономические проекты «Компот», «Тавернетта» и «Дача» — часть этого явления. Рестораны одесской кухни можно встретить в Нью-Йорке, Хабаровске, Тель-Авиве, Киеве и Берлине. Это единственная кухня имени Города, где она родилась, все остальные кухни имени стран — китайская, мексиканская, итальянская. Я прочитал книгу с удовольствием, она интересна, после неё отличное послевкусие, и хочется пить чай с черешневым вареньем в «Даче», размышлять и делать выводы. Когда Одесса и «Дача» временно недоступны, можно просто открыть эту книгу в любой части мира и представить, что ты уже там» , — Євген Черняк.

«Первые две книги Саввы были с рецептами. Но он не только повар, не только бизнесмен. Он художник. Поэтому к каждому ресторану, каждому блюду и почти к каждой фразе он относится как к творческому акту. Поэтому в ресторанах не только красиво, но и интересно. Вкусно. При любых обстоятельствах.

Книга — это коллекция абсолютно одесских вызовов, ситуаций, находок и персонажей, переживаний и достижений. Она не только передаёт дух времени, но также содержит рецепты. Правда не блюд, а жизни”, — Андрій Федорів.

«Одессит — самый требовательный клиент в мире. Это я утверждаю ответственно, так как сам в Одессе вырос. С форшмаком матери каждый житель нашего города впитал высочайший уровень качества и вкуса пищи. И всю жизнь, в какой бы стране не оказался, он ищет, чтобы было хотя бы не перемаслено, уже молчим о том, чтобы близко к домашнему.

Попытка читателя оценить деловой путь Саввы Либкина будет неудачной без понимания описанной выше тонкости. Помните, что Савве удалось накормить людей с максимально высоким уровнем придирчивости к каждому помидору в салате. Если уж покорил эту высоту, дальше перед тобой открыты все пути, и я от души желаю моему дорогому другу процветания», — Андрій Ставніцер.

Про авторів

Савва Лібкін (автор книги)успішний український ресторатор. Засновник компанії «Ресторани Савви Лібкіна», власник ресторанів «Дача», «Тавернетта», «Компот». Автор бестселерів «Моя одесская кухня» та «Одесское застолье от Привоза до Дерибасовской». Хранитель традицій одеської кухні й поціновувач одеського стилю життя.

Антон Фрідлянд (співавтор)відомий київський письменник, журналіст та сценарист. Автор семи книг, серед яких – «Запах шахмат», «День Банана» та «Дорогое удовольствие». В якості автора співпрацював із багатьма відомими журналами та порталами, як-от «Новое время» і «Playboy». Давно закоханий в Одесу і вважає її своєю другою домівкою.

Про видавництво

BookChefвидавництво світових бестелерів Ювала Ноя Харарі, Мішель Обами, Камерон Діаз, Біла Клінтона, Іцхака Адізеса, Лю Цисіня та інших відомих письменників.  Ми мріємо, щоб важливих книжок у вашому житті ставало більше, тому уважно обираємо не лише книжки, а й людей, які над ними працюють. Фантастику в нас перекладають фани жанру, а книжки для підприємців редагують фахівці з бізнесу. Адже лише коли людина живе темою, ви отримуєте глибокий, емоційний і якісний текст. Ми робимо все це, щоб сфокусувати вашу увагу на головному — на відповідях, заради яких ви читаєте наші книги. BookChef — книжки, що формують особистість.