Українське ігристе взяло усе срібло в США

На міжнародному винному конкурсі USA Wine Raiting українські ігристі вина завоювали срібло. У категорії «Sparkling Wine» Україну представила компанія Artwinery (раніше «Артемівський завод шампанських вин»). Ігристі вина виробника завоювали 6 срібних медалей.

Сріблом були відзначені ігристі, які витримувалися в пляшках від 12, 18 і 36 місяців. Серед них новинка цього року — преміальна лінійка ARTWINE 18.

«Вперше наші ігристі вина представили Україну у США в рамках даного конкурсу. Представляти вітчизняне виробництво на іншому материку — це завжди величезна честь, а отримати відразу ж визнання і нагороди — велика гордість, — коментує Ігор Толкачов, генеральний директор компанії Artwinery. Всі зразки оцінювалися за ключовими напрямами: якість продукту, його вартість і зовнішній вигляд. Всім цим факторам відповідають ігристі вина Artwinery, всі вони створюються за класичною технологією Шампануа, як і відоме французьке шампанське, вони витримуються в пляшках. Зовнішній вигляд наших торгових марок відповідає останнім трендам дизайну і виділяє їх на полицях. При цьому, вартість нашого ігристого в середньому становить близько 12 доларів за пляшку », — додав він.

Міжнародний винний рейтинг США спрямований на допомогу в просуванні винних брендів різних країн, щоб вони мали можливість потрапити на полиці магазинів і винні карти ресторанів. У компанії Artwinery впевнені, що це більше ніж «срібло» на конкурсі, для українського виноробства – це можливість потрапити до кошиків споживачів інших країн.

Нагадаємо, що ігристі вина Artwinery неодноразово представляли Україну на провідних профільних міжнародних конкурсах. Так, в лютому цього року ARTWINE BRUT ROSE стало єдиним в категорії, хто отримав TOP GOLD на конкурсі PAR Wine Award Dusseldorf 2020.

Довідка:

Artwinery — унікальний найбільший виробник ігристих вин в Європі. Все виробництво розташоване на глибині понад 72-х метрів під землею в українському місті Бахмут. Рекордна площа винних сховищ досягає більш 25 гектарів. Всі вина витримуються в пляшках по старовинному класичному французькому методу Шампануа.