У Києві відбувся Національний відбір Bocuse d’Or Ukraine 2021 при підтримці бренду Tork

11 жовтня у Києві відбувся Національний відбір Bocuse d’Or Ukraine 2021 – перший в Україні кулінарний конкурс міжнародного формату. У ньому взяли участь 8 команд шеф-кухарів та їх помічників із різних куточків країни. Конкурс тривав 5 годин 35 хв – за цей час професіонали мали приготувати м’ясні та рибні страви за своїми авторськими рецептами.

Відбірковий етап міжнародного конкурсу Bocuse d’Or Ukraine 2021 – це не лише масштабна подія у сфері HoReCa в Україні, але й чудова можливість для шеф-кухарів використовувати професійні матеріали для протирання та очищення Tork та оцінити їхню високу якість. Сьогодні до гігієни пред’являють високі вимоги, тож торгова марка Tork виступила срібним партнером конкурсу. Робочі зони кухарів були обладнані першокласними гігієнічними рішеннями для комфортного та зручного приготування кулінарних шедеврів, навіть за умов обмеженого часу.

Також в рамках кулінарного конкурсу була представлена ​​новинка в косметичному асортименті – Tork рідке мило для миття рук, що нейтралізує запах. Це професійне рішення створене спеціально для використання шеф-кухарями в процесі роботи з різними продуктами. Юрій Ковриженко, володар нагороди Global Chef Award 2017 та золотої медалі Всесвітнього гастрономічного братства шеф-кухарів та гурманів Best of Gastronomie, зазначив, що рідке мило добре видаляє не лише забруднення, а й запахи продуктів із рук та робочих поверхонь. Ця здатність робить мило ідеальним для використання на професійній кухні.

Почесним гостем на конкурсі став пан Флоран Супліссон, генеральний директор Bocuse d’Or у світі, який дуже високо оцінив роботу команди організаторів та технічне забезпечення конкурсу.

«Спільно з Tork, ми зробили плідну роботу, результатом якої став вибір шеф-кухаря Максима Приходька та його помічника Василя Фісюка як фіналісти відбіркового туру. Переможці національного відбору представлятимуть Україну на міжнародній гастрономічній арені у березні 2022 року в Будапешті та покажуть смак та багатогранність української кухні», — зазначила директор з маркетингу Bocuse d’Or в Україні Діна Кураченко

У переможців Національного відбору Bocuse d’Or Ukraine попереду ще непростий шлях та нові виклики. Але за допомогою професіоналів все вийде!

Про торгову марку Tork®

Торгова марка Tork пропонує професійну гігієнічну продукцію і послуги своїм клієнтам, серед яких — ресторани, заклади охорони здоров’я та освіти, офіси і промислові підприємства.

Асортимент продукції включає диспенсери, паперові рушники, туалетний папір, мило, серветки, а також матеріали для протирання та очищення для професійних кухонь і

промислових об’єктів. Завдяки своїм знанням в області гігієни, а також функціональному дизайну та екологічності продукції ТМ Tork змогла стати одним з важливих гравців ринку. Tork — міжнародна марка Essity та надійний діловий партнер для клієнтів у 80-ти криїнах. Щоб бути в курсі останніх новин і новинок від Tork, відвідайте сайт www.tork.ua

Про компанію Essity в Україні

Компанія «ЕССІТІ Україна» (Essity Ukraine LLC) — уповноважений представник міжнародної компанії Essity, на території України працює з 1997 року і представляє продукцію п’яти торгових марок: Libero, Libresse, Tena, Zewa і Tork. В українському підрозділі компанії працюють близько 75 співробітників. Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті: www.essity.com