Торгівельна мережа «МОРЕ ПИВА» почала рік з ювілею

11 січня відбулося урочисте відкриття 400-го магазину торгової мережі «МОРЕ ПИВА» / HOP HEY — вітчизняного лідера з продажу розливного пива.

Новий магазин відкрився під брендом HOP HEY і розташований в Харкові за адресою: вул. Полтавський Шлях, 134. Технічний запуск об’єкта був проведений ще 27.12.2019, однак дату урочистого відкриття вирішили перенести у зв’язку з новорічними активностями. Всього за 2019 рік мережа відкрила 86 нових магазинів і здійснила реформат ряду торгових точок, які працювали раніше під брендом «МОРЕ ПИВА». Також минулого року компанія вийшла в нові регіони і розпочала роботу в містах Запоріжжя (де вже працюють 20 точок), Миколаїв (де відкрилися 5 фірмових магазинів) і Херсон (де поки функціонують 3 об’єкти).

ПРО МАГАЗИН HOP HEY

В асортименті магазину представлені півтора десятка розливних сортів пива. Близько половини зварені спеціально для мережі або продаються тут ексклюзивно. Також у HOP HEY можна придбати крафтове пиво українських і зарубіжних виробників, вина, слабоалкогольні та популярні безалкогольні напої, понад 200 видів закусок.

Здійснити покупку можна не тільки в магазині, але і на сайті https://morepiva.ua/ При замовленні на сайті покупець може вибирати: отримати товар з доставкою додому або прийти в магазин і без черги забрати заздалегідь зібране замовлення.

ДОВІДКА ПРО КОМПАНІЮ

«МОРЕ ПИВА» — найбільша в Україні мережа магазинів розливного пива, заснована в 2009 році в Дніпрі. Розвиваючись шляхом франшизи, компанія об’єднує 400 магазинів у Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Кіровоградській, Черкаській, Одеській, Київській, Харківській і Херсонській областях.

У квітні 2018 року компанія представила новий бренд HOP HEY, оголосивши про початок ребрендингу і реформату фірмових торгових точок.