Список найпопулярніших продуктів на офісну вечірку від Zakaz.ua

Щоразу перед Новим Роком, коли всі звіти вже здали, до корпоративу ще тиждень, а свята хочеться вже зараз, настає час застілля на роботі. Передноворічний корпоративний захід — святкова неминучість. Значить, потрібно організувати все так, щоб звести всі ризики до мінімуму. Як це зробити? Як не простояти все в чергах і як не випити весь алкоголь, поки не приїхала їжа?

Zakaz.ua зібрали невелику інструкцію, як підготуватися до «міні-корпоративу» без суєти, черг на 10 осіб і 3 тис гривень і для застілля на 10 осіб, а також список товарів для комфортного святкування. Отже, список найпопулярніших продуктів на офісну вечірку на інфографіках нижче.

Оформити замовлення ви можете в будь-який зручний для вас час. Ціни зовсім не відрізняються від цін в супермаркеті, а наш кур’єр привезе замовлення в зручний для вас час і прямо під двері офісу. Щоб настрій був ще більш новорічний, введіть промо-код 2020 при оформленні замовлення і доставка буде за нас рахунок. Нехай ваш захід пройде без неприємних сюрпризів.