Сервіс Zakaz розширює своє покриття в Узбекистані та підключає до доставки мережу Carrefour

Для зручності клієнтів сервіс доставки продуктів Zakaz в Узбекистані підключив ще одного партнера міжнародну мережу Carrefour.

Компанія Carrefour належить до числа найбільших світових ритейлерів у продуктовій категорії. Мережа активно виходить на ринки, які стрімко розвиваються. Саме в Узбекистані зараз дуже активно відкриваються сучасні торгові формати, що надає унікальні можливості для іноземних компаній. Є всі передумови вважати, що Узбекистан протягом найближчих 10 років пройде трансформацію у великого регіонального гравця.

“Зараз сервіс доставки zakaz.uz доступний тільки жителям Ташкента, але ми розглядаємо й інші міста для розвитку нашого бізнесу в Узбекистані. В останні роки чисельність населення Узбекистану збільшується в середньому на 40 000 чоловік в рік. До того ж, це найбільш цікава для сфери ритейлу аудиторія, наприклад, середній вік місцевого жителя Ташкента становить 32,5 років”, – розповідає Андрій Курський, СЕО компанії Zakaz.

Нагадаємо, що компанія Zakaz розпочала свою роботу в Узбекистані в 2020 році, коли запустила сервіс доставки продуктів з торгової мережі Makro. Тепер замовити доставку продуктів в Узбекистані можна з двох мереж Makro і Carrefour https://zakaz.uz/ru/

Усі процеси вже налагоджені, так як сервіс доставки Zakaz має досвід більше 10 років успішної роботи на українському ринку. Замовлення з продуктами збирають професійні збиральники, які ретельно відбирають і перевіряють кожен товар, термін придатності та цілісність його упаковки. За збереження продуктів також можна не переживати: їх доставляють у спеціальних термоящиках, які забезпечують необхідний температурний режим.

Підключивши ще одного партнера, сервіс доставки продуктів Zakaz закріпив свої позиції на ринку e-grocery в Узбекистані. У планах компанії розширювати покриття і підключати до сервісу доставки нові міста.

Zakazміжнародна компанія та лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні, заснована в 2010 році. Надає послуги замовлення та доставки від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, Мега Маркет Еко Маркет, Таврія В, VARUS, City Market, ULTRAMARKET, Восторг, КОСМОС, Бджілка маркет, а також працює з ринком «Столичний» у Києві . На сьогоднішній день сервіс працює в 15 містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Житомир, Полтава, Миколаїв, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Маріуполь, Кривий Ріг), а також в Молдові (Кишинів, Бєльці) і в Узбекистані (Ташкент).

Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти і доставляти замовлення максимально оперативно, доставку здійснюють кур’єри, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.