Сервіс Raketa застрахував своїх кур’єрів

Тепер кур’єри зможуть отримати фінансову допомогу у разі нещасного випадку або ДТП

Робота кур’єрів стає більш захищеною. З 1 лютого 2020 року всі кур’єри сервісу Raketa зможуть отримати грошову допомогу при нещасному випадку, який стався під час виконання доставки.

Страховка покриває всі можливі травми, а також включає в себе страхування життя. Розмір виплат при настанні страхового випадку сягає 100 000 гривень. Страховим партнером виступає компанія ARX.

«Наші кур’єри щодня працюють в щільному міському трафіку. Важливо, щоб кожен з них відчував себе захищеним і міг розраховувати на фінансову підтримку в разі нещасного випадку», — розповів Станіслав Дмитрик, співзасновник Raketa.

«Формально, кур’єри — наші контрагенти. Тому класична страховка співробітника компанії на них не поширюється. Спільно з ARX ми розробили спеціальні умови, які враховують всі аспекти роботи кур’єром», — розповів Юхимчук Олексій, співзасновник Raketa.

Страховка автоматично активується, коли кур’єр приймає замовлення на доставку. У разі нещасного випадку, служба підтримки Raketa надасть всю необхідну допомогу і допоможе в підготовці документів для страхової виплати.

Про компанію

Raketa — сервіс доставки їжі з ресторанів. Компанія доставила своє перше замовлення 5 березня 2018. На сьогоднішній день послугами Raketa можна скористатися в Дніпрі, Києві, Львові та Харкові. У 2020 році сервіс має намір зайти ще в 15 міст, після чого почнеться покриття всіх українських міст з населенням понад 200 тис.