Rocket доставили побажання українців у стратосферу

24 серпня, в День Незалежності України, Rocket разом з Visa запустили мінірюкзак у стратосферу. У ньому знаходилися привітання і побажання Україні, які напередодні Rocket зібрали у своїх клієнтів. Відео польоту компанія опублікувала на своєму каналі в YouTube. До слова, це перше в Україні відео 360 на висоті 30 км над Землею.

Політ мав не тільки розважальну, а й наукову мету. На борту аеростату знаходились прилади українських вчених, які досліджували космічне випромінювання та атмосферу. Також проводилися випробування уніфікованого польотного контролера та  відпрацьовувалися наземні компоненти аеростатного комплексу.

«Нам неймовірно приємно, що українці довірили нам свої побажанння. Нас вразило, що більшість з них стосувалися миру Україні й всьому світу. Тому те, що запуск відбувся в День незалежності країни теж має певний символізм. Віримо, що і особисті побажання, і про процвітання України — здійсняться. А ми зі свого боку будемо сприяти цьому й представляти український бренд на міжнародному ринку. Наша наступна зупинка — космос», — коментує Communication lead компанії Rocket Олена Вайнтрауб.