Robert Doms презентує новинку – Robert Doms Golden Ale

lvivske-rdoms-golden-ale-poster-a1-01

Цієї весни лінійка ТМ «Львівське Robert Doms» поповниться новинкою — сортом Robert Doms Golden Ale. Це пиво насиченого золотавого кольору, що має м’який збалансований смак із фруктово-пряним післясмаком і солодкуватим відтінком та виражений хмельовий аромат.

Елі – це стиль пивних сортів, які виготовляють за технологією верхового бродіння з використанням елевих дріжджів. Завдяки цьому, Robert Doms Golden Ale відрізняється насиченим смаком, а ароматичний хміль надає йому вираженого хмельового аромату з тонкими пряними та цитрусовими нотками.

Перший налив новинки відбувся 28 лютого 2018 року, а вже в березні її можна буде знайти у продажу по всій території України.

Густина нового сорту — 12,5%, вміст спирту- 5,2% об.

Продаватися Robert Doms Golden Ale буде у звичній для лінійки скляній пляшці об’ємом 0,5л.

 

Нагадаємо, що сьогодні лінійка «Львівське Robert Doms», окрім нового Robert Doms Golden Ale, представлена трьома смаками:

  • Світлий нефільтрований «Robert Doms Бельгійський» з м’яким солодовим смаком та солодкуватим пшеничним відтінком, а також легким пряно-фруктовим післясмаком;
  • Напівтемний «Robert Doms Віденський» з приємним солодовим смаком та ледь помітними карамельними нотками;
  • Темний «Robert Doms Мюнхенський» з чистим смаком та ароматом в поєднанні з приємною хмельовою гіркотою та легким карамельним присмаком.

Свою назву колекція пивних сортів отримала на честь Роберта Домса, найвідомішого власника Львівської пивоварні, який цінував пивні традиції, був новатором свого часу та не боявся експериментувати. Саме тому він обирав лише найкращі рецепти та інгредієнти для виготовлення улюбленого напою. На створення новинок Роберт Домс надихався особливими моментами свого життя – неочікуваними зустрічами, подорожами та знайомствами із видатними людьми.

«Ми випускаємо новий Robert Doms, аби приємно здивувати своїх споживачів унікальними смаками та розвивати пивну культуру в Україні. Цьогорічна новинка продовжує лінійку оригінальних смаків та покликана задовольнити потреби найвибагливішого поціновувача пінного напою. Належність новинки до категорії елів помітно відрізняє її від інших сортів, що давно існують на ринку, та підкреслює особливу експертизу та унікальність бренду. Я впевнена, що новий запуск отримає позитивний відгук у аудиторії та стане улюбленим сортом багатьох любителів якісного та смачного пива», — Леся Тарасенко, менеджер з маркетингу Carlsberg Ukraine.

 Роберт Домс – особливі миті натхнення!

Про компанію Carlsberg Ukraine:

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним з найвідоміших пивних брендів в світі, а бренди Балтика, Carlsberg і Tuborg входять до числа найбільших брендів в Європі. В Carlsberg Group працюють більше 41 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу. За підсумками 2016 року Carlsberg Group продала близько 35 мільярдів пляшок пива *.

Додаткова інформація на сайті www.carlsberggroup.com.

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. У компанії працює більше 1500 осіб. У портфель Carlsberg в Україні входить пиво, алкогольні та безалкогольні напої наступних торгових марок: «Львівське», Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen і інші.

Компанія Carlsberg Ukraine входить до списку найбільших платників податків України (за даними рейтингу «ТОП-100 платників податків України» видання «Бізнес», 2016 г.), а також займає перше місце в номінації «Репутаційна стабільність» (за даними рейтингу «Репутаційні активістів» видання «Бізнес», 2016 г.). Carlsberg Group — один з найбільших датських інвесторів на території України.

За даними Nielsen **, за підсумками 2016 року частка компанії Carlsberg Ukraine на ринку пива України складає 29,9% в натуральному вираженні ***, на ринку квасу частка компанії складає 43,9% в натуральному вираженні ***.

Додаткова інформація на сайті www.carlsbergukraine.com.

Читайте новини компанії на офіційній сторінці в facebook www.facebook.com/CarlsbergUkraine.

 * Літраж пляшок становить 0,5 л

** Nielsen Holdings N.V. (NYSE: NLSN) — провідний світовий постачальник аналітичних даних про споживчу поведінку і купівельні звички. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.nielsen.com.

*** без урахування території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь за період січень-грудень 2016 року.

Оставить комментарий