«Разом до Перемоги»: PIT BULL та «Динамо» оголосили про продовження співпраці

У липні 2022 року футбольний клуб «Динамо» та енергетичний бренд PIT BULL™ відзначили першу річницю співпраці та повідомили про намір і надалі підтримувати одне одного. Минув рік від моменту підписання між «Динамо» (Київ) та енергетичним брендом PIT BULL™ угоди про співпрацю. У новому сезоні бренд, як і раніше, підтримуватиме команду ФК «Динамо» на чемпіонатах та матчах. У межах продовження співпраці передбачене розміщення на формі гравців логотипа бренду, представленість PIT BULL™ на стадіонах під час матчів клубу, а також запланована реалізація спільних соціальних проектів. «Сьогодні співпраця з топовим українським футбольним клубом має для нас, як і для всієї України, особливе значення. Підтримка українських спортсменів, які представляють нашу державу на міжнародних аренах, показують незламність, силу, міць та боротьбу народу, є дуже вагомою. І для нашої компанії дуже важливо, що навіть у такий скрутний час два лідери – «Динамо» (Київ) та PIT BULL™ – об’єднують свої сили для досягнення найвищих результатів та нових перемог для України», – розповідає Юлія Руденко, бренд-менеджерка PIT BULL™.

«Ми вдячні нашому партнеру PIT BULL™ за рішення продовжити співпрацю та об’єднатися спільним бажанням – перемогти. Ми прагнемо показати всьому світу, що Україна – сильна, незламна та цілеспрямована держава. Ми хочемо дати можливість нашим уболівальникам бодай на півтори години повернутися до звичного життя, підтримуючи свою команду», – говорить Олексій Паламарчук, віце-президент із маркетингу ФК «Динамо» (Київ). Енергетичний бренд PIT BULL™ розпочав співпрацю з київським ФК «Динамо» (Київ) у липні 2021, набувши статусу офіційного партнера клубу. За минулий спортивний сезон бренд підтримав виступ ФК «Динамо» у матчах VBET Ліги, Ліги Чемпіонів УЄФА, Суперкубка України та Кубка України, а також «Динамо»-U19 у Чемпіонаті юнацьких команд та Юнацькій лізі УЄФА. Також у лютому 2022 року PIT BULL™, з нагоди півріччя співпраці з ФК «Динамо» (Київ), оновив дизайн пакування напою, додавши на етикетку та бляшанку віжуал футболіста. Вінтажне чорно- біле фото та логотип «Динамо» прикрасили класичний ягідний PIT BULL™ Energy Drink, цитрусовий PIT BULL™ X та PIT BULL™ Extra Vitamin C, які представлені на полицях українських торговельних мереж.

ФК «Динамо» (Київ) є найпопулярнішим та найтитулованішим клубом України. За весь час існування динамівці виграли 29 чемпіонських титулів, 22 національні Кубки, 12 Суперкубків, 2 Кубки володарів кубків та Суперкубок УЄФА. «Динамо» дало світовому футболу цілу плеяду легендарних гравців, серед яких вихованці клубу, володарі «Золотого м’яча» – Олег Блохін та Андрій Шевченко. Окрім досягнень першої команди, «Динамо» багато років займається розвитком дитячого футболу. Великими успіхами відзначилася юнацька команда «Динамо»- U19. PIT BULL™ – це український енергетик високої якості за доступною ціною. Збалансований вміст кофеїну, таурину і натуральних соків дозволяє жити яскравим, активним і насиченим життям щодня. Цільова аудиторія PIT BULL™ – молодь із незалежним та нестандартним мисленням, що не визнає догм та авторитетів. Це неприборкані нонконформісти, що бажають завжди і всюди бути вірними своїм принципам та ідеалам.