Новий батончик EatMe з ревенем та вишнею – дієтична розрада для затятих ласунів

Група Компаній «Нові Продукти», відомий виробник «енергетично заряджених» напоїв та снеків, презентує смачну та поживну новинку – натуральний зерновий батончик EatMe™ з ревенем та вишнею. Цікавий смаковий мікс, насичений вітамінами склад, сила цільних злаків, – справжній клондайк користі та задоволення для всіх, хто любить ласувати життям і водночас залишатися в бездоганній фізичній формі. Новинка вже надійшла у продаж.

«Зараз ми переживаємо час випробувань, фізичних та психологічних, тож наш організм потребує особливої підтримки. З одного боку, щоб впоратися зі стресом, люди схильні вживати більше солодкого, ніж зазвичай, аби синтезувати так звані «гормони щастя». Саме тому, перебуваючи переважно вдома або ведучи малорухливий спосіб життя, потрібно пильно стежити, щоб солодощі були корисними і не спричиняли появу надмірної ваги. З іншого боку, епідеміологічна ситуація спонукає більше уваги приділяти підсиленню імунітету. Наш продукт відпочатку був розроблений як елемент тренду здорового харчування з виключно натуральним складом, що сприяє підвищенню опорних функцій організму. Тож можна підсумувати, що EatMe™ – це синергія користі та задоволення, що водночас є «прийомом вітамінів» та насолодою десертом», – прокоментувала Олена Селютіна, PR-директорка Групи Компаній «Нові Продукти».

У складі нового EatMe™ – три види злаків грубого помелу, соковитий ревінь та вишня (20%), хрусткий розсип арахісу та кунжуту, і все це розміщується на легкій подушці з білого шоколаду. Батончик багатий на такі мікроелементи, як калій, магній, натрій і вітаміни групи А, В, С, D, Е, К та інші. Новинку вирізняє одразу кілька істотних ноу-хау:

  • Додавання ревеню. Призабутий, але актуалізований нині у світі суперінгредієнт є корисною рослиною салатово-рожевого відтінку, соковиті стебла якого смаком нагадують ароматні антонівські яблука. Делікатний ревінь чудово поєднується із насиченістю ягід вишні та урівноважується горіхово-зерновою солодкістю основи EatMe «Вівсяні пластівці, вишня, ревінь».
  • Насиченість клітковиною. Надважливою перевагою цього батончика є його науково вивірена консистенція, а саме – збереження крупних харчових волокон. Цільнозернові продукти є джерелом так званих «повільних вуглеводів», надзвичайно популярних серед спортсменів через свою здатність очищувати організм і забезпечувати правильний енергетичний обмін.

Батончики EatMe™ з’явилися на українському ринку 2014 року. Концепція полягала у створенні смачного та поживного перекусу для дорослих і дітей, що складається виключно з натуральних компонентів, без додавання барвників і консервантів та без надлишку цукру. Природне походження, гармонійний смак, зручний компактний формат одразу припали до душі споживачам. Популярності батончиків посприяв і той факт, що EatMe™ схвалені Міністерством охорони здоров’я України та рекомендовані до вживання Асоціацією дієтологів України абсолютно для всіх вікових груп. Тож світова мода на здорові снеки втілилася для багатьох українців у якісному продукті від національного виробника – ГК «Нові Продукти».

Лінійка EatMe™ наразі вже налічує п’ять оригінальних смаків: «Родзинки, яблуко, арахіс у шоколадній глазурі», «Ананас, морква, арахіс у білій глазурі», «Курага, фінік, яблуко, родзинки у вафельці». Новинка 2019 року «Вівсяні пластівці, журавлина, арахіс, підглазуровані чорним шоколадом» започаткувала традицію додавання в батончики цільнозернових злаків, яку підхопив новий снек у колекції EatMe™ –  «Вівсяні пластівці, вишня, ревінь».

Довідка 

Група Компаній «Нові Продукти»один із найбільших виробників напоїв і снеків в Україні. Компанія працює вже понад 17 років і входить до Реєстру найбільших платників податків країни.

Сьогодні ГК «Нові Продукти» експортує свою продукцію в 19 країн світу, серед яких Китай, Німеччина, Італія, Чехія, Іспанія, Ізраїль, Уганда, Вірменія, Угорщина, Азербайджан, Грузія та інші. Штат співробітників підприємства складає понад 1500 осіб. Щодня ГК «Нові Продукти» обслуговує понад 25 000 замовників і 106 000 активних торгових точок в усьому світі.

Група Компаній виробляє 37 найменувань продуктів під 14 брендами: APPS, WHY NOT, «Природне Джерело», SHAKE, NON STOP, PIT BULL, KING’S BRIDGE, REVO Energy, REVO Alco Energy, EatMe, GREEN ENERGY, DIABLO, FRIDAY, БІРТЕЙЛЬ.

Перевірка якості напоїв відбувається на всіх етапах виробництва та здійснюється у спеціальній атестованій лабораторії. На підприємстві впроваджена сертифікована інтегрована система  менеджменту, управління якістю та безпекою харчових продуктів, яка базується на основі відповідності двом міжнародним стандартам – ISO 9001 та ISO 22000.

Щороку Благодійний фонд «Нова Громада», який був створений Групою Компаній у 2014 році та діє виключно за рахунок її добровільних відрахувань від прибутку, виділяє на соціально-благодійні проекти понад 2 млн грн.