«Лавка Традицій» та Mastercard запрошують долучитися до безкоштовного триденного інтенсиву від «Фудпросвіти»

Навчальний інтенсив «Сталий розвиток для фудпідприємців: лекторій, практика, натхнення» надає можливість отримати додатковий заряд для себе та своєї справи на основі практичних завдань і реальних кейсів бізнесу. Тож якщо ви є діючим власником малого бізнесу у сфері фудпідприємництва, хочете впроваджувати принципи сталого розвитку та продовжувати ефективно працювати в умовах нестабільності, приєднуйтеся до інтенсиву.

Курс надає базові знання для сталого розвитку соціально відповідального бізнесу і розрахований на три навчальні дні. Протягом цього періоду ви отримаєте теоретичні знання від спікерів-експертів у своїй сфері та дізнаєтеся про сталий розвиток, ресурси та кліматичні зміни планети. А ще на власні очі побачите, як створюється усвідомлене фудпідприємство під час екскурсії до одного з українських бізнесів.

Щоб доєднатись до інтенсиву, необхідно заповнити заявку.

Відбір учасників триває до 10 листопада.

Інтенсив відбудеться у Києві з 24 по 26 листопада.

Для навчання будуть відібрані 20 учасників, яких організатори оберуть за результатами мотиваційних листів. Участь у навчанні безкоштовна завдяки фінансовій підтримці компанії Mastercard.

Детальні умови участі та інформацію про навчання шукайте на сайті та www.mastercard.ua або за телефоном гарячої лінії: 0 800 301 707 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів на території України).

«Лавка Традицій» – це проєкт підтримки та розвитку малих виробників, продукцію яких можна придбати у мережі супермаркетів «Сільпо». «Фудпросвіта» – це школа для фудпідприємців, які хочуть створити свій бізнес і розвивати його в Україні.

Детальніше про інтенсив читайте за посиланням.