Jägermeister впевнено лідирує у продажах за даними міжнародної аналітичної компанії Iwsr

Німецький лікер Jägermeister впевнено тримає позицію лідера в Україні у категорії Bitters/Spirit Aperitifs згідно звіту аналітичної компанії IWSR Drinks Market Analysis. Так з 2014 по 2019 роки середньорічний темп зростання бренду становить 20.3%. На території України бренд займає найбільшу долю у своїй категорії, а це — більше 36%, та стабільно обходить аналогічні позиції конкурентів у портфелі Pernod Ricard та інших виробників.

В Україні дистрибуцією і просуванням бренду займається найбільший імпортер алкоголю – холдинг Bayadera Group. Причиною такого успіху легендарного німецького напою стала унікальна ідентичність та правильне позиціонування бренду.

Як розповів директор напрямку імпорт Bayadera Group — Сергій Бабич: «Jägermeister є сильною позицією у нашому імпортному портфелі брендів. Ми пишаємось цим легендарним брендом та лише посилюємо його лідерство на українському ринку. Походження бренду та його унікальність забезпечує постійне зростання. Сьогодні прихильники смаку Jägermeister – це справжнє ком’юніті, яке виросло завдяки комплексному маркетинг підходу бренд-команди. Бренд в Україні вносить вагомий вклад в розвиток культури нічного життя, музикантів, барменів. Від домашніх вечірок до андеграундних вечірок чи великих фестивалей, – Jägermeister цінує той споживач, який готовий платити за якість та нові емоції.»

[su_image_carousel source=»media: 8835,8834,8833,8832″]

Jägermeister – легендарний німецький напій, винайдений більше 80 років тому та заснований на секретному рецепті з 56 різних трав, спецій, коріння і фруктів. Сьогодні  — це найуспішніший трав’яний лікер в світі та в Україні!