Група Компаній T.B. Fruit вчергове підтвердила безпечність своєї продукції

Завод T.B. Fruit на Хмельниччині днями відвідали аудитори з Польщі. Гості приїхали з метою проведення аудиту за стандартом BRC Global Standard, вимоги якого відповідають міжнародним стандартам у сфері безпечності харчової продукції.

Сертифікація пройшла успішно, за результатами аудиту завод отримав найвищу оцінку – «А». Це свідчить про те, що підприємство відповідає вимогам провідних компаній у межах єдиної, визнаної світовим ринком системи управління безпечністю харчових продуктів. Так, наші клієнти можуть бути впевнені у якості продукції, яку ми виробляємо.

Іншими словами, сертифікат відповідності вимогам BRC Global Standard дає можливість реалізовувати продукцію більш широкому колу замовників з різних країн світу. Окрім того, відповідати вимогам компаній PepsiCo та The Coca-Cola Company.

Довідково:

The BRС Global Standard – Міжнародний Стандарт безпечності харчових продуктів.

British Retail Consortium(BRC) створили у 1998 році Британським Консорціумом Роздрібних Торговців, на основі якого був розроблений і впроваджений Технічний Стандарт і Протокол для компаній, що постачають харчову продукцію.

Група Компаній T.B. Fruit розпочала процес сертифікації безпечності продукції  за стандартом BRC у 2013 році

Джерело: tbfruit.com

Оставить комментарий