До Місяця і назад: сервіс Raketa підбив підсумки року

Дивіться інфографіку про те, чого за рік досягли помаранчеві рюкзачки

Український сервіс доставки Raketa почав роботу ще в березні 2018 року, але довгий час він був доступний тільки в Дніпрі. Все змінилося 11 листопада 2019 року: Raketa злетіла в Києві, почавши всеукраїнську експансію. Всього за рік сервіс активно розширився, покривши 26 міст, включно з 17 обласними центрами. За цей час було підключено понад 3000 партнерів, серед яких — McDonald’s, KFC, Пузата Хата та багато інших.

Про поточні масштаби активності можна судити з наступних цифр: кур’єри подолали понад 3 млн кілометрів; доставлено 2 300 000 кг їжі і 215 000 літрів напоїв; зекономлено понад 2 млн годин на приготуванні їжі. Детальніше про це можна дізнатися з інфографіки:

До речі, за даними Raketa улюбленими стравами українців є бургери (на фаст-фуд припадає понад 60% від усіх замовлень їжі). А що стосується класичної кухні, то улюблений суп українців — борщ, найпопулярніший салат — «Цезар», а ось серед борошняних страв в лідерах хінкалі, а не традиційні вареники.

Вже незабаром сервіс Raketa планує вийти за межі України. У планах на 2021 рік — запустити доставку в десяти нових країнах.