Carlsberg Ukraine змінила тип акціонерного товариства

Наприкінці жовтня 2017 року компанія Carlsberg Ukraine змінила тип акціонерного товариства з публічного (ПАТ) на приватне (ПрАТ). Рішення пов’язане із внесенням змін до законодавства України.

З 1 травня 2016 року вступили в дію зміни до Закону України «Про акціонерні товариства». Якщо раніше кількість акціонерів приватного товариства не могла перевищувати 100 осіб, то зараз це обмеження знято. На сьогодні в Carlsberg Ukraine налічується близько 2700 акціонерів, і тепер навіть така кількість дозволяє компанії мати статус ПрАТ.

Крім того, впроваджено нові вимоги стосовно критеріїв публічності компаній. Акції публічних товариств повинні пройти процедуру лістингу, тобто бути включеними до біржового реєстру. Це передбачає, що 10% акцій має знаходитися у вільному обігу. До приватних акціонерних товариств ці вимоги не пред’являються. Оскільки сьогодні Carlsberg Ukraine не може виконати це положення, компанія змінює тип товариства і, таким чином, її дії повністю відповідають вимогам чинного законодавства.

«Нове рішення про структурні зміни жодним чином не зачіпає інтереси акціонерів Carlsberg Ukraine: вони зберігають усі свої майнові права. Також треба зазначити, що робота нашої компанії продовжує базуватися на засадах відкритості та прозорості. Всі охочі можуть отримати повну інформацію про стан Carlsberg Ukraine на ринку», — Євген Шевченко, генеральний директор PJSC Carlsberg Ukraine.

Про компанію Carlsberg Ukraine:

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним з найвідоміших пивних брендів в світі, а бренди Балтика, Carlsberg і Tuborg входять до числа найбільших брендів в Європі. В Carlsberg Group працюють більше 41 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу. За підсумками 2016 року Carlsberg Group продала близько 35 мільярдів пляшок пива *.

Додаткова інформація на сайті www.carlsberggroup.com.

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. У компанії працює більше 1500 осіб. У портфель Carlsberg в Україні входить пиво, алкогольні та безалкогольні напої наступних торгових марок: «Львівське», Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen і інші.

Компанія Carlsberg Ukraine входить до списку найбільших платників податків України (за даними рейтингу «ТОП-100 платників податків України» видання «Бізнес», 2016 г.), а також займає перше місце в номінації «Репутаційна стабільність» (за даними рейтингу «Репутаційні активістів» видання «Бізнес», 2016 г.). Carlsberg Group — один з найбільших датських інвесторів на території України.

За даними Nielsen **, за підсумками 2016 року частка компанії Carlsberg Ukraine на ринку пива України складає 29,9% в натуральному вираженні ***, на ринку квасу частка компанії складає 43,9% в натуральному вираженні ***.

Додаткова інформація на сайті www.carlsbergukraine.com.

Читайте новини компанії на офіційній сторінці в facebook www.facebook.com/CarlsbergUkraine.

* Літраж пляшок становить 0,5 л

** Nielsen Holdings N.V. (NYSE: NLSN) — провідний світовий постачальник аналітичних даних про споживчу поведінку і купівельні звички. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.nielsen.com.

*** без урахування території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь за період січень-грудень 2016 року.

Оставить комментарий