Carlsberg Ukraine стала переможцем рейтингу «Репутаційні активісти»

Незалежні експерти всеукраїнського Рейтингу якості управління репутацією «Репутаційні активісти» обрали Carlsberg Ukraineкращою компанією в номінації FMCG*: напої. Результати голосування були оголошені 29 березня 2018 року в рамках заключної частини XVI Міжнародного PRФестивалю.

«Репутаційні активісти» — це спільний проект журналу «ФОКУС», агентства PR-Service та аналітичної компанії LOOQME. Як зазначають організатори, рейтинг якості управління корпоративною репутацією — це спосіб відзначити досягнення компаній, які досягли максимальних успіхів у галузі управління репутацією.

До голосування були запрошені 107 незалежних медіаекспертів та аналітиків, які визначали, кому з компаній вдається успішно працювати зі ЗМІ, які ініціативи приносять користь суспільству і чия система управління репутацією є найкращою в галузі.

«Carlsberg Ukraine керується єдиною філософією: варити пиво для кращого сьогодні й завтра. На практиці це означає, що ми не лише створюємо якісні продукти для мільйонів українських споживачів, але й приділяємо особливу увагу екологічним ініціативам, виступаємо за відповідальне споживання алкоголю, реалізовуємо культурні та освітні проекти і просуваємо ідеї етичного ведення бізнесу. Звичайно, ми завжди відкриті до всестороннього діалогу і дуже пишаємося, що експерти так високо оцінили репутацію компанії на ринку», — Євгенія Піддубна-Смирнова, старший директор з корпоративних відносин компанії Carlsberg Ukraine.

Carlsberg Ukraine є частиною однієї з провідних пивоварних груп у світі, яка нещодавно увійшла в число компаній з найкращою репутацією у світі за версією Reputation Institute а також увійшла в ТОП-10 найшанованіших компаній світу рейтингу Forbes.

*від англ. Fast Moving Consumer Goods — «товари повсякденного попиту»

Довідка.  Про компанію Carlsberg Ukraine: Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним з найвідоміших пивних брендів в світі, а бренди Балтика, Carlsberg і Tuborg входять до числа найбільших брендів в Європі. В Carlsberg Group працюють більше 41 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу.

Додаткова інформація на сайті www.carlsberggroup.com.

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. У компанії працює більше 1500 осіб. У портфель Carlsberg в Україні входить пиво, алкогольні та безалкогольні напої наступних торгових марок: «Львівське», Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen і інші.

Додаткова інформація на сайті www.carlsbergukraine.com.

Оставить комментарий