Carlsberg Ukraine дотримується високих медичних стандартів на виробництві

Всесвітня пандемія позначилася майже на всіх сферах життя. Великий бізнес — не виключення. Медичний контроль поглибився на виробництві, особливо у сфері харчової промисловості. Carlsberg Ukraine — один з лідерів у галузі виробництва напоїв в Україні. Звісно, безпеці співробітників і раніше приділялася неабияка увага. Але зараз це питання є пріоритетним.

Carlsberg Ukraine впевнено дотримується всіх вимог Міністерства охорони здоров’я України. Навіть більше, задля додаткової безпеки та комфорту співробітників компанія подбала про те, як зробити їх обов’язковий профілактичний огляд максимально зручним та ефективним. На всіх заводах компанії існують кабінети з організації та проведення медичних оглядів. У них під доглядом лікарів можна пройти відповідне медичне обстеження без відриву від виробництва, не витрачаючи на це свій вільний час. За стандартною процедурою організовано психофізіологічну та наркологічну експертизу. Діє пересувний флюорограф.

«Регулярні медичні огляди – це перш за все забезпечення прав працівників на виробництві у сфері охорони здоров’я і трудового права. Ця процедура – це не просто з’ясування можливості виконання певних трудових обов’язків працівником, це регулярне фіксування стану здоров’я працівника, медичних протипоказань, хронічних захворювань, превенції розповсюдження інфекційних хвороб. Саме роботодавець зобов’язаний за свої кошти організувати проведення попереднього і періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі», — коментує процедуру Юрій Демченко, фахівець із трудового права, викладач у Вищій школі адвокатури НААУ.

Також особлива увага націлена на протидію поширенню коронавірусної інфекції. Кожен співробітник забезпечений засобами індивідуального захисту, на підприємствах проводиться кварцювання і зрошення приміщень дезінфекційними речовинами в перервах між потоками співробітників різних підрозділів.

«Безпека наших працівників була та залишається нашим головним пріоритетом. Зі свого боку компанія має високі стандарти медичних перевірок і надає всі можливості для комфортного обстеження. Ми продемонстрували впровадження найвищих стандартів безпеки навіть на піках епідемії і продовжуємо їх дотримуватися», — додає Марина Харрісон, віцепрезидентка з персоналу Carlsberg Ukraine.

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.