Бренди здорового харчування DREAMEAT ТА BRUNCH — партнери чемпіонату України з легкої атлетики у Сумах

10-12 лютого у Сумах стартує Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні, де зберуться найсильніші легкоатлети країни та будуть виборювати першість.

Цього року, в непростий час для спорту,  генеральними партнерами змагань стали бренди компанії АВК, що ставлять своїм головним приорітетом здоровий спосіб життя.

Розуміючи важливість спорту в житті країни, TM DREAMEAT i ТМ BRUNCH вирішили підтримати ФЛАУ і зробити внесок у розвиток легкої атлетики.

Метою брендів є підвищення культури харчування українців, поліпшення та укріплення здоров’я спільноти, а також, залучення дітей до занять спортом.

Українські легкоатлети на сьогодні очолюють світові топлисти сезону з різних дисциплін, перемагають на міжнародних змаганнях та вражають світ своїми досягненнями. Однією з важливих складових їх підготовки є здорове та правильне харчування.

Білок є основою раціону спортсменів, професійних та аматорів. Рослинне м‘ясо DREAMEAT є ідеальним для харчування спортсменів у період активних тренувань, адже це натуральний, на 100% рослинний і смачний продукт, збалансований за амінокислотним складом, який є джерелом швидкозасвоюваних рослинних білків, клітковини, заліза та фосфору.

Це продукт, який не містить штучних барвників, ароматизаторів, консервантів, антибіотиків і холестерину.

DREAMEAT — це перше на ринку рослинне м’ясо без вмісту метилцелюлози.

Компанія АВК зросла і перестала бути тільки кондитерською. Тепер АВК харчова компанія, яка інвестує в український спорт вже не перший рік.

Кращим швидким перекусом під час змагань для спортсменів, тренерів та вболівальників стане здоровий мультизлаковий снек BRUNCH, створений тільки з натуральних інгредієнтів.

Твердження про корисність продукту проаналізовано в провідних наукових установах Міністерства охорони здоров`я України.

BRUNCH — це здорове та корисне втамування голоду до 4-х годин!

«Приємно, що бренди DREAMEAT i BRUNCH звернули увагу саме на легку атлетику і виступлять генеральними партнерами Чемпіонату України в приміщенні. Це дозволяє зробити змагання яскравішими та цікавішими, як для вболівальників, так і для спортсменів, – коментує генеральна секретарка ФЛАУ Іоланта Хропач. – TM DREAMEAT i ТМ BRUNCH, зокрема, нададуть свою продукцію на чемпіонат України, що допоможе спортсменам відновити сили у перервах між змаганнями».

Здорове харчування — гарантія спортивних перемог!