Бренд Koskenkorva запускає конкурс для підтримки барменів України з приготування гарячих коктейлів «KOSKENKORVA MAKE IT HOT 2022»

Цей конкурс для барменів покликаний нагадати про звичайне життя, де бармени могли брати участь у конкурсах, проявляючи свою творчість.

Бренду Koskenkorva важливо підтримати барменів у цей важкий час, дати можливість виграти грошові призи для себе та ще й зробити благодійний внесок. Саме переможець конкурсу визначить благодійний фонд, куди бренд зробить внесок розміром 500 000 гривень!

Змагаємося у напоях, що зігрівають душу — блейзери, тодді та гарячі пунші, еггноги, глінтвейни та інше.

Щоб прийняти участь потрібно приготувати найкращий гарячий авторський коктейль, який містить мінімум 45 мл будь-якої горілки TM Koskenkorva доступної у вільному продажу на території України, та мінімум один локальний «homemade» інгредієнт, який символізує регіон його походження.

Sustainability — дає змогу отримати додаткові бали для проходження у фінал та можливість поборотися за перемогу в окремій номінації та приз.

  • Головний приз – 30 000 грн.
  • Друге місце — 20 000 грн.
  • Третє місце — 10 000 грн.
  • Номінація Sustainability — 10 000 грн.
  • 4-10 місце — подарунки від Koskenkorva.

За результатом відбіркового туру, права на рецептури 20 коктейлів з найбільшою кількістю набраних балів, будуть придбані брендом KOSKENKORVA за 4 тисячі гривень кожний (2 тисячі гривень буде відправлено в благодійний фонд за рішенням учасника, та 2 тисячі гривень передані автору рецепта).

Тож для того, щоб прийняти участь, вам слід заповнити реєстраційну форму за посиланням нижче та надіслати за цією адресою: oleksii.kutepov@bayaderagroup.com

Тема листа (обов’язково вказати): «Конкурс KOSKENKORVA MAKE IT HOT 2022»

Заявки приймаються до 14 грудня 2022 року 23:59.

16 грудня 2022 року ми оголосимо в Facebook імена 10 фіналістів та 20 авторів найкращих рецептів коктейлів, які отримають грошові призи.

Фінал «KOSKENKORVA MAKE IT HOT 2022» пройде 21 грудня в барі «БарменДиктат».

22 грудня за тією ж адресою пройде благодійний гест-бартендінг за участю трьох фіналістів, які набрали найбільшу кількість балів на конкурсі.

Посилання на докладні правила конкурсу «KOSKENKORVA MAKE IT HOT 2022»

Запрошуємо професійну спільноту барменів до участі! Приєднуйтесь та допомагайте!

Нагадаємо Компанія Anora (бренд Koskenkorva) на початку повномасштабного вторгнення призупинила всі продажі на росії та перерахували більше 50 000 євро на підтримку Українського Червоного Хреста. «Ми глибоко стурбовані ситуацією в Україні і хочемо запропонувати нашу підтримку українському народу», – прокоментувала ситуацію, що склалась генеральний директор Пекка Теніла.