Безпечний сезон разом з Reikartz

Безпека і здоров’я наших Гостей для нас понад усе і є завданням першочергової важливості. Ми приділяємо пильну увагу здоров’ю і безпеці наших Гостей, Партнерів та Співробітників.

Ґрунтовно вивчивши інформацію про поширення інфекції, рекомендації провідних експертів і урядових організацій — МОЗ України та ВООЗ, ми посилили чинні процедури й протоколи, з метою забезпечити комфортні та безпечні умови для наших Гостей.

Завдяки цьому вже більшість готелів та ресторанів Reikartz готові приймати Гостей.

На всіх об’єктах мережі Reikartz Hotel Group було прийнято ряд заходів безпеки:

Безпека співробітників

Кожного співробітника ми забезпечили засобами індивідуального захисту — масками та рукавичками, а також регулярно контролюємо їхній стан здоров’я вимірюючи температуру на початку та в кінці зміни. Задля проінформованості кожен працівник регулярно проходить навчання та актуальні інструктажі.

Навколишня територія

Території готелів та ресторанів ми обладнали санітарними станціями з дезінфекційним засобом, а також встановили інформаційні таблички для Гостей з правилами поведінки в готелі й санітарно-гігієнічними вимогами. Також ми зробили маркування громадських зон задля дотримання дистанції.

Безпека в готелях та ресторанах

Збільшено частоту прибирання громадських зон. Для прибирання та дезінфекції готелі та ресторани використовують професійні засоби європейського виробництва з відповідними висновками СЕС і свідоцтвом дезінфекційних засобів.

Білизна та махрові вироби обробляються при високих температурах професійними сертифікованими засобами європейського виробництва з обов’язковим прасуванням.

Ресторани працюють за строго регламентованими вимогами державних норм і побудовані на дотриманні основ стандартів НАССР. Ми змінили формат обслуговування Гостей. Працюють літні тераси та замовлення на виніс.

Ми постійно стежимо за оновленням інформації, рекомендаціями експертів і урядових організацій і невідкладно вводимо необхідні заходи безпеки.

Наразі, доступні до бронювання такі готелі:

 1. Reikartz Кременчук
 2. Reikartz Медіваль Львів
 3. Reikartz Житомир
 4. Reikartz Аташе Київ
 5. Optima Делюкс Кривий Ріг
 6. Reikartz Аквадар
 7. Raziotel Нікотель Миколаїв
 8. Reikartz Континент Миколаїв
 9. Reikartz Маріуполь
 10. Optima Херсон
 11. Reikartz Дніпро
 12. Reikartz Харків
 13. Optima Черкаси
 14. Raziotel Ямська Київ
 15. Reikartz Суми
 16. Reikartz Чернігів
 17. Reikartz Кропивницький
 18. Reikartz Запоріжжя
 19. Reikartz Рівер Миколаїв
 20. Optima Рівне
 21. Reikartz Кам’янець-Подільський
 22. Raziotel Маренеро Одеса
 23. Reikartz Парк Готель Івано-Франківськ
 24. Reikartz Карпати
 25. Reikartz Поляна
 26. VitaPark Cтаніславський Яремче
 27. VitaPark Сонячний Прованс

Чекаємо вас у готелях Reikartz!