100 000 доларів! для ЗСУ зароблено на благодійній гастро-вечері в м.Рівне

100 000 доларів! + реанімобіль з комплектацією обладнанням та дрон з тепловізором

Таку рекордну суму вдалося зібрати на безпілотні комплекси та автомобілі для 14 окремого стрілецького батальйону під час благодійної гастро-вечері у Рівному.

Метою заходу було зібрати 2 мільйони гривень і її перевершено майже вдвічі!

Серед лотів аукціону були:

  • Легендарний змінок з Азовсталі «Промінь надії»
  • Шматок назавжди приземленого ру$нявого Су-24 у вигляді магніту
  • Кришка від запуску ракети «HIMARS»
  • Гільза-світильник – унікальний лот від 14 окремого стрілецького батальйону;
  • Прапори України з підписом Кирила Буданова, гурту Творчі, Hard Kiss, Віталія Кличка
  • Та багато інших цікавих і унікальних лотів.

Всі кошти будуть спрямовані на допомогу рівненським воїнам із 14 окремого стрілецького батальйону, які боронять нашу землю на Бахмутському напрямку.

Завдяки 14 кращим шеф-кухарям та рестораторам України на чолі з Президентом Асоціації кулінарів України Андрієм Магалецьким, команді організаторів, зірковим гостям Віктору Виннику і МЕРІ, ведучому Юрію Горбунову та учасникам гастро-вечері бійці 14 окремого стрілецького батальйону отримають такі необхідні автівки і дрони.

Це вже була 8 благодійна гастро-вечеря (4 за межами України і 4 в Україні) і на черзі організація ще мінімум 4 (2 в Україні, 2 за кордоном). Разом до перемоги!

Спонсори та партнери Заходу: Metro Україна,ТM Молокія, ТM KURATOR, Optima Collection Bergschloss,Миході, SISTERS. Ваша оптика, OUTLET, ЖК «На Щасливому», Любисток, ТM СТОЖАР, Оперативна поліграфія «Спрінт»,Networking business club