-
Кращі запіканки для ситної вечері - 59 mins назад
-
Як започаткувати власний бізнес: для підприємців презентували освітній відеокурс - 15.11.2024
-
Жодних застуд: 5 гарячих напоїв для підтримки імунітету - 12.11.2024
-
5 страв, які ви полюбите восени - 08.11.2024
-
Гелловін 2024: креативні страви для вечірки - 29.10.2024
-
“Стратегічний запас”. Які продукти тривалого зберігання варто мати вдома? - 24.10.2024
-
ТОП-5 страв: культурне та гастрономічне значення сирів в Україні - 22.10.2024
-
Сирний фестиваль: незвичні поєднання або з чим найкраще смакує сир - 14.10.2024
-
Е-система обігу алкоголю, тютюну та рідин в електронних сигаретах запрацює з 2026 р. - 11.10.2024
-
ТОП-5 рецептів з цвітної капусти: як урізноманітнити осіннє меню - 11.10.2024
Грант від громадського ресторану Urban Space 100
З 15 грудня до 15 січня 2017 року триває подача заявок на гранти від громадського ресторану Urban Space 100. Подавати свій проект може будь-хто з будь-якого куточка України. Основна вимога: проект повинен бути реалізований в Івано-Франківську. Дедлайн – 15 січня 2017 р.
Як подати проект на отримання фінансування від Urban Space 100
Ґрантова програма від Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку міста, що реалізуються в Івано-Франківську.
На загальних зборах 4 рази на рік (щокварталу) засновники Urban Space 100 приймають рішення про те, який із проектів отримає фінансування.
Які проекти можуть подаватись?
Подаватись можуть некомерційні проекти, які реалізуються в м. Івано-Франківськ. Проекти мають бути заповнені за рекомендованою формою (див. нижче), мати конкретний результат та цілі. Структура проекту та етапи реалізації мають бути чітко прописані. Напрямки, в яких реалізується проект, можуть бути різними, проте всі проекти мають бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в м. Івано-Франківськ.
ВАЖЛИВО: в разі фінансування кошти можуть бути направлені на рахунок діючої неприбуткової організації (громадська організація, благодійний фонд тощо). Тому, якщо ви самі не є учасником чи засновником такої організації, рекомендуємо знайти партнерську організацію, що реалізує схожі проекти, для оформлення документації в тому разі, якщо ваш проект буде підтримано. У Статуті організації має бути передбачено право отримувати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію проектів.
Як подати проект?
Проект на розгляд загальних зборів подається через одного із засновників ( Urban Space 100 (http://www.urbanspace.if.ua/).
Сконтактуйте з одним із учасників Urban Space 100, запропонуйте йому підтримати вашу ідею та подати ваш проект на розгляд для отримання фінансування. Рекомендуємо у першу чергу звертатися до одного із учасників зі списку нижче у зв’язку із тим, що вони мають можливість розглянути ваш проект швидше, ніж інші, та надали свої електронні адреси для швидшого реагування на ваш запит.
- Дмитро Мельникович (dmelnykovych@gmail.com)
- Василь Гошовський (goshovskyj.v.i@gmail.com)
- Наталя Найда (shyflia71@gmail.com)
- Андрій Шуневич (shun707@gmail.com)
- Віталій Гоголь (vitalii.gogol@gmail.com)
- Олександр Бубен (bubenalex@gmail.com)
- Любов Белан (lubashamail@mail.ru)
- Сергій Фіцак (sfitsak@gmail.com)
- Іван Вітенко (vitanlhouse@gmail.com)
- Юрій Филюк (yuriy.fylyuk@gmail.com)
- Микола Гавриляк (havryliak007@gmail.com)
- Андрій Стецевич (aprostir@gmail.com)
- Денис Курилів (kuryliv@gmail.com)
ВАЖЛИВО: якщо ви надіслали запит учаснику і не отримали на нього відповідь або отримали негативну відповідь, це не означає, що ви не можете звертатися до інших. Будьте зацікавлені знайти прихильника вашої ідеї серед одного із засновників Urban Space 100 і переконати його подати ваш проект на розгляд для отримання фінансування.
В якому вигляді подати проект?
Для зручності розгляду кожної заявки заповніть, будь ласка, цю форму з додатками, попередньо її завантаживши. Саме її надсилайте учаснику з поміткою “Проектна заявка (Urban Space 100)”
Запишіть коротке відеозвернення від авторів проекту у довільному форматі тривалістю до трьох хвилин, та презентуйте в ньому ваш проект.
У заявці у відповідному полі вкажіть посилання, за яким завантажено ваше відеозвернення.
Для вас це – можливість звернутися до учасників Urban Space 100 та коротко розкрити суть проекту. Відеозвернення є обов’язковою умовою подачі проекту на розгляд для отримання фінансування.
ВАЖЛИВО: переконайтесь, що ваша заявка отримана та прийнята до розгляду учасником, якому ви надіслали проект. Також врахуйте ліміт часу відеозвернення (до 3 хвилин).
Як обираються проекти?
Проекти обираються учасниками Urban Space 100 після попереднього обговорення їх на загальних зборах, що відбуваються 4 рази на рік.
Учасники ознайомлюють інших із проектами, які вони отримали на розгляд, і після обговорення шляхом голосування обирають ті, що будуть підтримані.
Urban Space 100 не викладає результати голосування та не коментує рішення учасників, а лише оголошує ті проекти, які отримали підтримку.
Терміни подачі проектів.
На збори І кварталу – з 15 грудня до 15 січня
На збори ІІ кварталу – з 15 березня до 15 квітня
На збори ІІІ кварталу – з 15 червня до 15 липня
На збори ІV кварталу – з 15 вересня до 15 жовтня
Які проекти не будуть підтримані:
- проекти, що містять політичну або комерційну складову
- проекти, в яких передбачено більше 20% загального бюджету на гонорар чи оплату за адміністрування проекту
Якщо у вас є запитання, надсилайте їх на адресу nataliya.stetsko16@gmail.com (Важливо: ця адреса не працює для подачі проектів)
Контакти
Наталія Стецко
nataliya.stetsko16@gmail.com
Файли
Джерело: Національна платформа МСБ