-
5 міфів про коньяк, у які час перестати вірити - 23.10.2025
-
Ніжність, що смакує до чаю: новинка зефір від власної ТМ Varto вже у VARUS - 20.10.2025
-
Солодкий настрій у кожному шматочку: халва власної ТМ Varto вже у VARUS - 10.10.2025
-
VARUS запускає космічний Сирний фестиваль - 29.09.2025
-
Пивоколада від MAUDAU: як затримати літо в келиху - 22.09.2025
-
FoodTech-2025: головні тренди харчових технологій - 16.09.2025
-
Додайте вогника улюбленим стравам: новий соус “Солодкий чилі” від ТМ Varto - 20.08.2025
-
Малиновий джин, фісташковий лікер і трохи сорому. Або чому смаковий алкоголь — це нова барна свобода - 14.08.2025
-
Смакує по-домашньому: нові пиріжки ТМ Varto — до Спаса та щодня! - 31.07.2025
-
Сезон барбекю в розпалі: добірка для ідеального пікніка - 31.07.2025
На виноробні KOBLEVO розпочався сезон збору врожаю винограду! Вітаємо виноградарів!
Зранку на виноградниках кипить робота, вже налиті сонцем ягоди збирають задля створення кращого натурального вина KOBLEVO.
Розпочали збір врожаю з білого винограду, бо саме він достигає першим. Наразі виноградарі збирають ранні білі та мускатні сорти, а саме Irsai Olivér, Chardonnay, далі почнуть збирати Aligote.
На підприємстві впроваджено ручний збір, що гарантує високу якість майбутнього вина.
У лабораторії компанії відзначають, що врожайність білих сортів цього року достатньо хороша, адже погодні умови були сприятливими.
Також відзначають, що, якщо погода збережеться сухою, то з наступного тижня продовжать збирання сорту Sauvignon, Riesling, Rkatsiteli. А потім приступлять до збирання більш пізніх сортів. Урожай винограду в господарстві збиратимуть до кінця вересня.
Пропонуємо Вам на власні очі побачити безкраї виноградники, що є найбільшими в Україні, ознайомитись як функціонує найбільше виноробне підприємство країни та відчути магію створення вина почувши про всі етапи виробництва від виноробів:












