-
VARUS представив новинку власної ТМ Varto — печиво «Фруттанчик» Спробуй зі знижкою -40 % - 08.12.2025
-
VARUS підбив підсумки Сирного фестивалю: понад 400 позицій, рекордне зростання продажів і нові смаки - 02.12.2025
-
Солодка новинка у VARUS: печиво-сендвіч NEW ORLANDO з суницею - 28.11.2025
-
5 міфів про коньяк, у які час перестати вірити - 23.10.2025
-
Ніжність, що смакує до чаю: новинка зефір від власної ТМ Varto вже у VARUS - 20.10.2025
-
Солодкий настрій у кожному шматочку: халва власної ТМ Varto вже у VARUS - 10.10.2025
-
VARUS запускає космічний Сирний фестиваль - 29.09.2025
-
Пивоколада від MAUDAU: як затримати літо в келиху - 22.09.2025
-
FoodTech-2025: головні тренди харчових технологій - 16.09.2025
-
Додайте вогника улюбленим стравам: новий соус “Солодкий чилі” від ТМ Varto - 20.08.2025
Група Компаній T.B. Fruit вчергове підтвердила безпечність своєї продукції
Іншими словами, сертифікат відповідності вимогам BRC Global Standard дає можливість реалізовувати продукцію більш широкому колу замовників з різних країн світу. Окрім того, відповідати вимогам компаній PepsiCo та The Coca-Cola Company.
Довідково:
The BRС Global Standard – Міжнародний Стандарт безпечності харчових продуктів.
British Retail Consortium(BRC) створили у 1998 році Британським Консорціумом Роздрібних Торговців, на основі якого був розроблений і впроваджений Технічний Стандарт і Протокол для компаній, що постачають харчову продукцію.
Група Компаній T.B. Fruit розпочала процес сертифікації безпечності продукції за стандартом BRC у 2013 році
— See more at: http://www.tbfruit.com/grupa-kompanij-t-b-fruit-vchergove-pidtverdy-la-bezpechnist-svoyeyi-produktsiyi/#sthash.Sj2pTb0o.dpuf
Джерело: tbfruit.com












