-
VARUS презентує новинку від власної ТМ Varto: CremaVera — ідеальна пара до гарячих напоїв! - 27.02.2025
-
Як не залишити весь бюджет у супермаркеті: прості способи заощаджувати на покупках - 21.02.2025
-
Новинка у VARUS: Ікра кети Origin 200 г — преміальна якість зі знижкою до -35% - 21.02.2025
-
Нове печиво MONIKA ТМ Varto у супермаркетах VARUS: класика, що тане у роті - 17.02.2025
-
Продуктивність обладнання з виробництва спирту визначатиме науково-дослідний інститут - 13.02.2025
-
Ігристе для першого побачення та Дня Закоханих: новий випуск подкасту “Антискептик” від MAUDAU - 12.02.2025
-
У VARUS назвали 5 трендів розвитку ринку ритейлу у 2025 році - 07.02.2025
-
Єдиний реєстр місць зберігання продукції зі спирту і тютюну запрацює впродовж 60 днів - 28.01.2025
-
5 поширених страхів онлайн-замовлень продуктів: як VARUS.UA допомагає їх подолати - 23.01.2025
-
Фітосанітарні заходи не поширюються на дерев’яні діжки для вина та спиртних напоїв, що нагрівалися в процесі виготовлення - 16.01.2025
Bayadera Group відзначає 29-ту річницю
21 листопада 2020-го року Bayadera Group відзначає 29-ту річницю від дня заснування компанії!
2020-й рік ще не закінчився, проте ми вже готові поділитись результатами! Bayadera Group — залишається лідером алкогольного ринку України та одним з найбільших експортерів. Наразі компанія — єдиний у країні виробник широкого спектру алкогольних продуктів, а саме виробництва горілки, коньяків, вин, вермутів та ігристого. Більше 30 національних брендів виробляють потужні підприємства холдингу: Національна Горілчана Компанія, що виробляє кращу зернову горілку, один з ключових українських виробників натуральних вин — Виноробня KOBLEVO на Миколаївщині та класичне коньячне виробництво — Миколаївський Коньячний Завод.
Bayadera Group з 2008 року утримує беззаперечне лідерство за обсягом реалізації на українському ринку горілки з часткою ринку більше 30% завдяки ТМ HLIBNY DAR, KOZAЦЬКА PADA, Перша Гільдія, ЯВОРА та ін.
Згідно інформації аналітиків компанія Bayadera Group від минулої річниці 21.11.19 до 21.11.2020 виробила 36 818 648,150 літрів горілки. За офіційними даними САТ за січень-вересень 2020 року було вироблено горілки на 7,6% більше, ніж в 2019 р.
За період з листопада 2019-го по листопад 2020 відбулось суттєве розширення експортного напрямку та збільшення карти експорту до 45 країн. Україна представила національні бренди на африканському континенті: HLIBNY DAR, KOZAK, FIRST GUILD та CELSIUS у Танзанії, Уганді та Еритреї. Наразі експорт національних горілок активно просувається на ринках США, Китаю і Азії. За даними САТ у 2020 відбулось зростання експорту українського вина виробництва Bayadera Group – на 18,8 тис.дал у порівнянні з аналогічним періодом за 9 місяців 2019 року. Також холдинг входить в ТОП-3 по експорту горілки. Частка експорту горілки серед всіх експортерів у Bayadera Group — 17,3%.
Головна задача холдингу на 2021 рік – розвиток напряму імпорту, де на сьогодні зафіксовано приріст у продажах – 40%, завдяки співпраці з британською компанією DIAGEO. За період з 1 січня 2020 року по 31 жовтня 2020 року кількість пляшок міцного алкоголю, який був імпортований Bayadera Group на територію України склав — 6 019 819 пляшок. Також вагомим досягненням став розлив алкогольних продуктів в Азербайджані, Туреччині й Узбекистані.
Одним з важливих стратегічних кроків компанії був запуск оптової мережі WINE WINE, що надала споживачам найкращу в країні ціну на імпортний алкоголь.
Раді констатувати факт, що Bayadera Group займає 1 місце – за показниками переробки винограду. У 2019-му році на виноробні KOBLEVO зібрали та переробили більше 9,5 тисяч тон винограду. А виноградні угіддя підприємства на сьогодні складають більше 2 000 гектар виноградників та залишаються найбільшими в Україні.
За даними Державної фіскальної служби України холдинг Bayadera Group залишається найбільшим платником податків у алкогольній галузі. Залишаємось вірними високим стандартам виробництва та іміджу унікального експортера кращої української зернової горілки закордоном.
Зростаємо та зміцнюємо економіку країни!
Генеральний директор Bayadera Group – Корчинський Анатолій Миколайович