-
Кращі запіканки для ситної вечері - 55 mins назад
-
Як започаткувати власний бізнес: для підприємців презентували освітній відеокурс - 15.11.2024
-
Жодних застуд: 5 гарячих напоїв для підтримки імунітету - 12.11.2024
-
5 страв, які ви полюбите восени - 08.11.2024
-
Гелловін 2024: креативні страви для вечірки - 29.10.2024
-
“Стратегічний запас”. Які продукти тривалого зберігання варто мати вдома? - 24.10.2024
-
ТОП-5 страв: культурне та гастрономічне значення сирів в Україні - 22.10.2024
-
Сирний фестиваль: незвичні поєднання або з чим найкраще смакує сир - 14.10.2024
-
Е-система обігу алкоголю, тютюну та рідин в електронних сигаретах запрацює з 2026 р. - 11.10.2024
-
ТОП-5 рецептів з цвітної капусти: як урізноманітнити осіннє меню - 11.10.2024
В Україні запускається новий майданчик для збору коштів MolaMola
Основною перевагою molamola.io є моментальність грошових переказів — авторам проєктів не потрібно чекати, поки збереться вся сума та перейматися, чи збереться вона взагалі:
· Зібрані гроші моментально переказуються на карту та можуть бути використані за призначенням
· Запуск кампанії займає близько 15 хвилин
· Немає обмежень по часу збору — термін самої заявки визначає лише автор проєкту
· Можна переказати будь-яку суму
· MolaMola є безкоштовним майданчиком. Додатково оплачується лише комісія банку (1% від суми переводу + 5 грн від автора кампанії та 1 грн від спонсора кампанії). У майбутньому можливі зміни для монетизації, але зараз важливішою є доступність.
MolaMola вже працює у Білорусі. За цей час там створили 2200 проєктів та зібрали понад 500 000 євро.
Як це працює?
1. Ви створюєте кампанію: розповідаєте про ціль збору коштів та виставляєте необхідну суму
2. Підв’язуєте карту
3. Проходите модерацію і вже за 15 хвилин можете розповідати друзям про свою кампанію!
На що збирали білоруси:
— Висадка дерев у парках та вулицях. Зібрати необхідну суму набагато швидше та легше, ніж ходити по сусідам. Особливо, якщо кинути посилання на проєкт в чат ОСББ.
— Допомога Асі та її звірям. Ася — художниця, що допомагає безпритульним звірям. А ще Ася у інвалідному візку, хоча сама говорить, що це не важливо. Крім збору грошей, дівчина продає картини. MolaMola допомагає їй розповісти про це.
— На весілля у Копенгагені для ЛГБТ-активістів Дениса та Антона. Пара вже 7 років разом, веде блог, у якому розказує про те, що таке насправді гей-сім’я та розвінчують міфи, пов’язані з ком’юніті. Зараз вони вирішили оформити стосунки там, де це можливо.
— На пральну машину для Дому престарілих. Кампанія навіть не встигла зібрати кошти — заявку побачила сім’я, яка віддала свою, вже не потрібну.
— Регулярно збирають на штрафи учасникам акцій за незалежність Білорусі. Раз на певний період білоруським активістам надсилають штрафи, які допомагають погасити спеціальні організації. Вони мають постійні реквізити для допомоги, а MolaMola використовують ще і як сторінку-візитку за допомогою якої зручно розповісти про ініціативу.
— На новий герб Білорусі від Артемія Лєбєдєва. Варто зазначити, що проєкт не отримав достатньої фінансової підтримки. Збирати гроші можна на будь-що, що не суперечить чинному законодавству. Але ком’юніті самостійно вирішує чи варто це підтримки.
MolaMola створили міський активіст Антон Мотолько та підприємець Едуард Бабарико. Ідея створення зручного інструменту для збору грошей прийшла до Антона. У своїй діяльності активіст часто зіштовхувався з ситуацією, коли збір певної суми перетворювався на квест — людям необхідно було не лише пояснити куди вводити номер картки, а й не відбити у цей час бажання допомогти. А через випадки з шахрайством користувачі іноді боялися давати особисті дані картки у відкритий доступ.
Ідею створення простого та зрозумілого сервісу підтримав Едуард — засновник найбільшої білоруської краунфандингової платформи “Улей”.
Засновники говорять: “Ідея була проста: сторінка кампанії, де написано на що і навіщо збираються гроші, де потрібно ввести суму, яку хочеш переслати, свій імейл, дані картки — і все, гроші пішли до автора кампанії. А щоб був помітний прогрес — наочно видно скільки зібрано на цей момент і скільки ще необхідно зібрати.”