-
5 міфів про коньяк, у які час перестати вірити - 23.10.2025
-
Ніжність, що смакує до чаю: новинка зефір від власної ТМ Varto вже у VARUS - 20.10.2025
-
Солодкий настрій у кожному шматочку: халва власної ТМ Varto вже у VARUS - 10.10.2025
-
VARUS запускає космічний Сирний фестиваль - 29.09.2025
-
Пивоколада від MAUDAU: як затримати літо в келиху - 22.09.2025
-
FoodTech-2025: головні тренди харчових технологій - 16.09.2025
-
Додайте вогника улюбленим стравам: новий соус “Солодкий чилі” від ТМ Varto - 20.08.2025
-
Малиновий джин, фісташковий лікер і трохи сорому. Або чому смаковий алкоголь — це нова барна свобода - 14.08.2025
-
Смакує по-домашньому: нові пиріжки ТМ Varto — до Спаса та щодня! - 31.07.2025
-
Сезон барбекю в розпалі: добірка для ідеального пікніка - 31.07.2025
NON STOP та S.T.A.L.K.E.R.2: на екранах ТРЦ Gulliver з’явився ролик на підтримку довгоочікуваної гри
Рекламний ролик на підтримку енергетичного напою NON STOP та відеогри S.T.A.L.K.E.R.2: Серце Чорнобиля, транслюватиметься на найбільшому LED-екрані Європи, розташованому на фасаді ТРЦ Gulliver в Києві. Відео створене в форматі доповненої реальності 3-D. Кампанія стартувала 20 вересня.
У відеоролику вірними супутниками головного героя – сталкера – стають енергетичний напій NON STOP, який надає сили, а також один із найсильніших артефактів всесвіту S.T.A.L.K.E.R. – болт, що допомагає долати смертельні аномалії.
«Це одні з найпотужніших елементів гри, без яких її важко, і я б навіть сказала – майже неможливо пройти. NON STOP у віртуальному світі діє, так само як і в житті – додає енергії. Допомагає рухатись швидше і долати перешкоди, а в умовах Зони це дає змогу залишатися живим. Для цієї реклами ми використовуємо 3-D-технології та найбільший в Європі екран, аби підкреслити масштаби потужної колаборації S.T.A.L.K.E.R. та NON STOP і технологічність довгоочікуваної гри. В сучасному світі реклама на LED-екранах перетворюється на справжнє мистецтво, тому сподіваємось, що це відео вразить не лише геймерів, а й усіх прогресивних українців», – зазначила медіадиректорка Групи Компаній «Нові продукти» (яка є виробником NON STOP) Анна Малахова.
Над створенням рекламного ролика працювала креативна агенція Oversize.Agency. Вони є експертами з візуальних технологій, та вбачають своєю місією робити креатив, який працюватиме на позитивний імідж України навіть в реаліях воєнного часу.
Нагадаємо, співпраця NON STOP та S.T.A.L.K.E.R. має довгу історію. Вперше енергетик з’явився у дебютній частині франшизи – S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля, ще у 2007 році. За сюжетом гри, напій можна було купити у торговців, інших сталкерів, або просто знайти у схованці.
Трилогія S.T.A.L.K.E.R. від українського розробника GSC Game World вийшла у 2007 – 2009 роках. Вона захопила мільйони гравців по всьому світу реалістичним зображенням чорнобильських пейзажів та моторошною естетикою світу, сповненого мутантів, аномалій та сталкерів – шукачів пригод, які прагнуть розгадати секрети зони відчуження. Серія розійшлася тиражем у 15 мільйонів копій. S.T.A.L.K.E.R. 2 Серце Чорнобиля – четверта гра культової франшизи, з осучасненою графікою та новими можливостями. Її демоверсія була представлена на європейській виставці відеоігор Gamescom у серпні цього року.
Сайт: http://newproducts.com












