Бургер, борщ або вівсянка: чим снідають українці

Культура сніданків поза домом з’явилася в Україні не так давно. Карантинні обмеження внесли свої корективи і сприяли розвитку ще однієї тенденції — замовлення готових сніданків на будинок або в офіс. У сервісі доставки їжі Rocket вирішили проаналізувати і з’ясувати які страви люблять замовляти українці на сніданок.

Спойлер: вівсянка і круасани навіть не увійшли в топ-10 популярних сніданків

У період з 8 до 10 ранку смакові переваги українців не змінюються. Найбільше замовляють в цей час є Подвійний Фреш МакМафін. Також великою популярністю користується картопляник мережі закладів McDonald’s.

Якщо виключити з рейтингу страви ресторанів швидкого харчування, фаворитами виявляться більш звичні нам сирники. А ось в категорії «напої» обійшлося без сюрпризів. Лідером виявився класичний лате.

Що стосується шанувальників пізнього сніданку. Виявилося, що Біг Мак меню є найпопулярнішою стравою в період з 10 до 11 ранку. Також, в цьому час клієнти Rocket активно замовляють чизбургери, а замість лате — пепсі.

Ті, хто віддає перевагу українській кухні, найчастіше зупиняють свій вибір на комплексному сніданку з картопляним пюре і котлетою по-київськи з Пузатої Хати. Також в цей час починає зростати популярність борщу. Таким чином, пізній сніданок плавно перетікає в ранній обід.

У компанії відзначають, що рейтинг не залежить від географії проживання клієнтів. У всіх містах список топових сніданків виглядає практично ідентично. Виняток становлять тільки міста, в яких немає мережевих закладів фастфуду.

Про компанію

Rocket — український сервіс доставки, заснований в 2018 році як Raketa. З виходом на міжнародний ринок компанія змінила назву на Rocket. Сьогодні кур’єри Rocket доставляють замовлення в 27 українських містах, а з грудня 2020 року — в столиці Кіпру, Нікосії. У планах на 2021 рік — запустити доставку Rocket в десяти європейських країнах.